BT-TOURFAZER

Přenosný hazer v přepravním kufru (flight case), určený pro profesionální použití.

 

 

 

 
 
 
 

 

 

Kategorie: ,

Popis

  • Vysoce výkonný výrobník oparu (hazer) v odolném přepravním kufru (flight case)
  • Připraven k okamžitému použití na cestách: stačí sejmout přední a zadní kryt, zapojit do sítě a můžete začít
  • Využívá běžné 5litrové kanystry s kapalinou do výrobníků kouře
  • Velká vnitřní turbína zajišťuje silný a tichý rozptyl oparu
  • Nastavitelná směrová klapka pro usměrnění výstupu
  • Uzamykatelná kolečka
  • Nastavitelná rychlost ventilátoru a intenzita výstupu:
  • Samostatný provoz (Standalone)
  • Řízení přes DMX
  • Příprava pro bezdrátové DMX: stačí připojit volitelný modul WTR-DMX DONGLE 3pinové a 5pinové DMX konektory
  • Zajištění kanystru popruhem pro bezpečnou přepravu
  • Odnímatelné kryty se zámky typu „motýlek“ (Penn-Elcom®)

Technická specifikace

General : Dimensions (cm) 66 x 30 x 61
General : Weight (kg) 34
General : Powerinput AC 240V, 50Hz
General : Energy Label No
General : Power consumption W 2200
General : Color black
General : Display No
Control : Modes standalone fixed, standalone timer, DMX
Control : minimum DMX channels 2
Control : maximum DMX channels 2
Fx : liquid consumption 1-42 ml/min
Fx : liquid type Smoke
Fx : output cu.ft. / min. 20 000 cubic ft/min
Fx : tank capacity in L 5 L
Connections : input 3 pin XLR, 5 pin XLR, wireless DMX optional, PowerCon® TRUE1 or compatible
Connections : output 3 pin XLR, 5 pin XLR, wireless DMX optional, PowerCon® TRUE1 or compatible
Brand BRITEQ
EANCode 5420025647731

Ke stažení

View FileBT-TOURFAZER – Manual EN    Size: (2.99 MB) BT-TOURFAZER – Manual English
View FileBT-TOURFAZER – Manual FR    Size: (2.5 MB) BT-TOURFAZER – Manual Français
View FileBT-TOURFAZER – Manual NL    Size: (2.48 MB) BT-TOURFAZER – Manual Nederlands
View FileBT-TOURFAZER – Manual DE    Size: (2.43 MB) BT-TOURFAZER – Manual Deutsch
View FileBT-TOURFAZER – Manual ES    Size: (2.5 MB) BT-TOURFAZER – Manual Español
View FileBT-TOURFAZER – Manual IT    Size: (2.48 MB) BT-TOURFAZER – Manual Italiano

View FileBT-TOURFAZER leaflet DE    Size: (1.23 MB) PDF_LEAFLET_BT-TOURFAZER_B04773_de.pdf
View FileBT-TOURFAZER leaflet EN    Size: (1.23 MB) PDF_LEAFLET_BT-TOURFAZER_B04773_en.pdf
View FileBT-TOURFAZER leaflet FR    Size: (1.23 MB) PDF_LEAFLET_BT-TOURFAZER_B04773_fr.pdf
View FileBT-TOURFAZER leaflet NL    Size: (1.23 MB) PDF_LEAFLET_BT-TOURFAZER_B04773_nl.pdf

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „BT-TOURFAZER“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *