Tascam DM-4800
Digitální mixážní pult

specifikace Tascam DM-4800
formát DOC  (100kb)


TASCAM DM-4800 je větším bratrem populárního DM-3200 akcentující vysokou užitnou hodnotu porovnatelnou s mixy za dvojnásobnou cenu.

 

Pro ovládání výkonné automatizace nepotřebujete žádný externí počítač, klávesnici nebo myš. Vše co potřebujete je součástí DM-4800. Základem je stejné intuitivni uživatelské rozhraní jako u DM-3200. Ale DM-4800 přidává více sběrnic, efektů, auxů, USB připojení a mnoho dalších vylepšení. Možnost 6.1 surround panoramování a ovládání DAW je standard a s rozšiřující kartou IF-SM/DM pak nabízí další multikanálové poslechové cesty a downmix. S přidáním IF-FW/DM 24 kanálové FireWire karty se pak DM-4800 stává zvukovou kartou, ovladačem a mixážním pultem pro nahrávání, postprodukci, filmový mix a instalace v divadlech a pod.
Několik kompletních mixů můžete mít v interní paměti mixážního pultu. Mix data můžete potom ukládat externě jako MIDI data přes USB nebo na Compact flash kartu.

DM-4800 nabízí snadno nastavitelné gate, plně parametrický 4-pásmový equalizér a kompresor pro každý kanál. Plus jsme přidali s pomocí firmy TC Works špičkový reverb.